ПОЛТАВА
Як вибрати автокрісло

До цих пір лише невелика частина українських автовласників перевозить своїх дітей у спеціальних дитячих автокріслах, незважаючи на те, що саме вони здатні забезпечити максимальну безпеку Вашої дитини.

1. НАВІЩО НЕОБХІДНО ДИТЯЧЕ АВТОКРІСЛО?
Дитячі Автомобільні крісла були створені для виконання двох основних функцій: забезпечити певний рівень комфорту в поїздці та забезпечити його безпеку під час аварійного гальмування, різкого маневру або аварії. Коли машина, що їде зі швидкістю 60-50 км/год, різко гальмує, вага пасажира збільшується в 33 рази. Якщо ви тримаєте в обіймах дитину вагою 10 кг, то на момент зіткнення її "вага" значно збільшиться, і ви не зможете утримати її від різкого удару. Або ще гірше - сила інерції просто вирве дитину з ваших рук. Така ситуація не відбудеться, якщо дитина подорожує в дитячому автокріслі.

2. СПОСОБИ КРІПЛЕННЯ ДИТЯЧИХ АВТОКРІСЕЛ.
Перш ніж продовжувати вибір дитячого автокрісла, вам потрібно ретельно оглянути свій автомобіль. Чи є у вас стаціонарні ремені безпеки на задньому сидінні? Чи є кріплення Isofix? Система Isofix дозволяє прикріпити автомобільне крісло до корпусу сидіння автомобіля, для цього, на задній частині сидіння роміщуються спеціальні дуги. Якщо ця система відсутня у вашій машині, тоді виберіть сидіння, які кріпляться за допомогою стандартного ременя безпеки. Якщо у вас немає стандартного ременя безпеки на задньому сидінні, зверніться до сервісного центру для їх встановлення.

3. ВАГА, ЗРІСТ ТА ВІК ДИТИНИ.
Перше, що потрібно зробити, перш ніж продовжувати вибір автомобільного крісла - це виміряти вагу дитини. Залежно від цих параметрів дитячі автомобільні сидіння поділяються на кілька основних типів: Cruach 0+ (вага 0-10 кг). Категорія Vetu включає автомобільні сидіння для найменших. Призначені для транспортування дітей у лежачому положенні. Автомобільні крісла SORRON 0+ встановлені проти руху автомобіля.
 

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів.

АВТОКРІСЛА
ВАГИ
ГОЙДАЛКИ ДО 9КГ.
ГОЙДАЛКИ > 9КГ.
МОЛОКОВІДСМОКТУВАЧІ
КОЛЯСКИ
КРІСЛА-ГОЙДАЛКИ
МАНЕЖІ
РАДІОНЯНІ
РОЗВИВАЮЧІ КОВРИКИ
СТІЛЬЧИКИ
ХОДУНКИ
СТРИБУНЦІ
ТРЕНАЖЕРИ
РОЗВИВАЮЧІ ІГРАШКИ
РЮКЗАКИ / НАПЛІЧНИКИ
Copyright© Baby Service - Полтава, 2010
067-530-24-71